Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

Bezpieczeństwo zakupów

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient dokonujący zakupów w naszym sklepie miał gwarancje bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, jak i jakości obsługi podczas trwania gwarancji.

 

W naszym sklepie sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości. Staramy się, aby opisy dostępnych u nas rzeczy były precyzyjne i aby zawierały możliwie jak najwięcej informacji na ich temat.

 

Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Każda przesyłka jest starannie pakowana. Następnie paczka jest oklejana samoprzylepną taśmą, która stanowi plombę przesyłki. Współpracujemy jedynie z firmami kurierskimi, które gwarantują bezpieczną dostawę paczki. Jeżeli podczas odbierania paczki stwierdzicie Państwo jej uszkodzenie lub opakowanie wydawać się będzie nieoryginalne, prosimy nie odbierać przesyłki, gdyż może to spowodować odrzucenie reklamacji w firmie kurierskiej. O zaistniałym fakcie należy niezwłocznie nas poinformować. 

 

Zabezpieczenie przed oszustwami - UWAGA!!!

Nasz sklep internetowy nigdy nie wyśle do Państwa maila z informacją, iż nagle zmieniło się konto do wpłaty, wraz z prośbą o dokonanie przelewu tradycyjnego. Jeśli otrzymacie Państwo takiego maila to pod żadnym pozorem nie należy dokonywać wpłaty, czy też odpowiadać na tego maila. W przypadku wystąpnienia opisanej sytuacji należy przesłać otrzymany e-mail do nas na adres: biuro@styleroom.pl