Dlaczego warto nosić trampki nawet do oficjalnych stylizacji!

Moda zmienia się ciągle i nie zawsze można za nią nadążyć. Jednak są elementy niezmienne, które od swojego pojawienia, wciąż są spotykane. Bez wątpienia należą do nich trampki damskie. Ich popularność jest ogromna, a co roku można znaleźć stylizację, w których to niepozorne obuwie zaskakuje. 

Zalety noszenia trampek

Osoby noszące trampki https://pantofelek24.pl/pol_m_trampki-damskie wiedzą, że są to jedne z najwygodniejszych butów. Niewiele osób myśli o tym, że są to buty, których model sprzyja zdrowym stopom.

Szeroki czub zmniejsza ryzyko haluksów  i nie deformuje stopy. Gruba i elastyczna podeszwa zapewnia stabilność chodu, a także sprzyja utrzymaniu prawidłowej postawy ciała.

Trampki damskie idealne nie tylko do sportowych stylizacji!

Pierwszym skojarzeniem z trampkami są stylizacje sportowe i codzienne. Jednak wykorzystywanie trampek wyłącznie w tych dwóch stylizacji jest bardzo ograniczające. Jest to obuwie naprawdę uniwersalne, dlatego równie łatwo można jest wykorzystać w stylizacjach oficjalnych.

Odpowiednie dobranie koloru i modelu sprawi, że trampki mogą świetnie pasować do stylizacji do biura, na uroczystość rodziną, wesele, a nawet na studniówkę!

Jakie trampki damskie wybrać?

Wśród tylu modeli i kolorów wybór wydaje się niemożliwy, ale dzięki temu można osiągnąć niemal każdy efekt. Krótkie trampki pasują zarówno do spodni, jak i spódnic oraz sukienek niezależnie od ich długości. Trampki za kostkę lub dłuższe są bardziej ryzykownym wyborem, nie każdy będzie czuł się w nich dobrze. Podobnie z kolorami — białe trampki to wybór uniwersalny.

Sprawdzą się do szkoły, kiedy wymagany jest strój galowy, do stylizacji do biura czy do jasnej sukienki na wesele. Za to czerwone trampki nadadzą charakteru każdej sukience!