bluza damska Brave Fantasy

Jak nosić bluzę damską z kapturem i zakładaną przez głowę?

Bluza damska z kapturem, wkładana przez głowę i na suwak – to minimum, które musi znaleźć się w szafie każdej dziewczyny, która chce wyglądać stylowo. Jak nosić bluzy damskie streetwear ze sklepu Preorder, by wyglądać modnie?

Bluza damska z kapturem

Wybierając bluzy damskie z kapturem można łączyć je nie tylko ze spodniami dresowymi, ale również z jeansami.

Warto również pamiętać, że nie musi to być wyłącznie stylizacja, która sprawdzi się w drodze na siłownię. Bluza damska z kapturem będzie wyglądała świetnie, gdy stylizacje uzupełnimy czarną ramoneską. Nerka przewieszona przez klatkę piersiową oraz białe sneakersy dopełnią obrazu.

Wybierając bluzy damskie z kapturem koniecznie trzeba pamiętać, by kaptur wyłożyć na kurtkę. Do stylizacji można dopasować czapkę z daszkiem oraz okulary przeciwsłoneczne. Świetna będzie również nerka lub skórzany, czarny plecak.

Czarny total look

Bluzy damskie zakładane przez głowę w czarnym kolorze pozwalają stworzyć stylizacje, które cieszą się dużą popularnością.

Chcąc stworzyć zestaw z pazurem warto do bluzy damskiej streetwear dopasować czarne jeansy. Koniecznie z dziurami lub przetarciami. Świetna będzie również czarna listonoszka i ramoneska. Na nogi zakładamy czarne, wiązane botki na obcasie. Elegancko i z klasą.

Chcąc stworzyć casualową stylizację warto jeansy zamienić na chinosy, które wyglądają bardziej elegancko. Czarna bluza damska i czarne spodnie będą wyglądały wyjątkowo. Na nogi można założyć wygodne mokasyny lub czarne sneakersy, które dopełnią wizerunku. W takim zestawie można iść do kina z koleżankami, na zakupy czy na uczelnię.