czy możemy łączyć longsleeve z marynarką?

Longsleeve męski i marynarka – czy to się sprawdzi?

Longsleeve męski to nic innego niż bluzka z długim rękawem. To bardzo popularny rodzaj odzieży, który jest przez panów często wykorzystywany przez panów. Czy takie bluzki można nosić z eleganckimi marynarkami? Czy może nie będą razem wyglądać dobrze? Czy taki duet się sprawdzi?

Marynarka i longsleeve – ciekawe rozwiązanie

Wprawdzie połączenie, jakie może stworzyć marynarka i koszulka z długim rękawem jest dość oryginalne, ale nie znaczy to, że jest ono złe. To ciekawy pomysł na stworzenie półformalnego outfitu. Bluzki męskie w stonowanych kolorach np. czarnym, granatowym, beżowym lub białym mogą być dobrym zastępnikiem dla koszul z kołnierzykiem.

Oczywiście bluzki męskie nie nadają się jako odzież na bardzo ważne spotkania i wielkie wyjścia, ale z pewnością można włożyć je wszędzie tam, gdzie można pozwolić sobie też na odrobinę swobody. Bluzki te będą tworzyły zgrany duet z marynarką na randkach, egzaminach średniej wagi, eleganckich kolacjach i spotkaniach ze znajomymi. Z pewnością pozwolą one uzyskać półformalny wygląd, który jest odpowiedni dla wszystkich mężczyzn, którzy lubią prezentować się elegancko i równocześnie chcą czuć się wygodnie.

Sztuka kompromisu

Longsleeve męski zestawiony z marynarką to prawdziwa sztuka kompromisu pomiędzy elegancją a wygodą. Sama koszulka umożliwia wygodne poruszanie się i nie utrudnia wysiłku fizycznego. W razie potrzeby można więc zdjąć marynarkę i poruszać się bez skrępowania. Jeśli jednak konieczny jest elegancki wygląd, to wystarczy z powrotem założyć marynarkę. To bardzo proste rozwiązanie. Takie zestawienie świetnie sprawdza się w przypadku młodych osób, które lubią być w ciągłym ruchu i wyglądać bardzo modnie. Może ono też być odpowiednie dla mężczyzn, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania i chcą się czuć pewniej w swoim oficjalnym stroju. Pamiętajmy, że bluzki z długim rękawem w przeciwieństwie do koszul nie wymagają prasowania oraz nie wiążą się z noszeniem niewygodnych kołnierzyków. Dzięki temu po prostu mają więcej zastosowań niż koszule.