elegancki mężczyzna w garniturze i obuwiu

Ponadczasowe oxfordy w modzie damskiej i męskiej

Dla ogromnej części kobiet i mężczyzn, obuwie jest ważną częścią stylizacji i ogólnego wyglądu. Zazwyczaj konserwujemy swoje obuwie i dbamy o utrzymanie go w dobrej formie. Jest tak zwłaszcza wtedy, kiedy dość dużo za nie zapłaciliśmy. Na szczęście na rynku mamy preparaty do impregnacji i pielęgnacji.

Wygoda i komfort na codzień

Dość istotną sprawą jest to, aby buty, które nosimy na codzień były bardzo wygodne. Szczególnie jeśli sporo chodzimy na pieszo, lepiej nie narażać się na otarcia i dyskomfort wywołany niewygodą butów. Wielu z nas musi w pracy prezentować się formalnie i profesjonalnie. W przypadku mężczyzn oxfordy ze sklepu internetowego Patine są wtedy najbezpieczniejszym wyborem. Podobnie zresztą jest w przypadku kobiet. Dobrze komponują się one z klasycznymi dodatkami i prostym wzornictwem.

Uzasadniona popularność oxfordów

Damskie oxfordy zyskują coraz większą popularność ze względu na swój wyjątkowy charakter. Te nietuzinkowe buty pięknie prezentują się na stopie. Możemy wybierać wśród modeli bardzo klasycznych, jak i mniej oczywistych. Oxfordy z pewnością będą pasowały do spódnicy o prostym kroju. Jest to doskonała alternatywa dla szpilek, które mimo bezdyskusyjnego piękna i uroku, nie są wygodne, zwłaszcza jeśli chodzimy w nich cały dzień. 

Gdzie kupić dobre oksfordy? Wybór jest oczywiście dość duży ze względu na to, że sklepy internetowe mają ich coraz więcej w ofercie. Możemy najpierw zainspirować się stylizacjami dostępnymi w pismach modowych i zastanowić się, które ubrania będą nam do nich znakomicie pasować. Możemy wybierać wśród oxfordów zamszowych lub wykonanych z naturalnej licowej skóry. Będą one łatwe w utrzymaniu i dobrze dopasują się do stopy. Dobrze jest od razu przy zakupie wybrać odpowiedni, dedykowany do rodzaju materiału środek do pielęgnacji. Będą wtedy długo w dobrej formie.