kolorowe apaszki

Stylizacje damskie – siła drobnych dodatków

Nie każda kobieta może pozwolić sobie na całkowitą wymianę garderoby wraz ze zmieniającą się porą roku. Zawsze natomiast można wprowadzić do niej kilka nowości, na przykład dodatków, które potrafią odświeżyć każdy look. W tej roli doskonale sprawdzają się apaszki damskie. Apaszka w modnym princie to coś, co można nosić wokół szyi, na głowie, zawiązać na rączce torebki albo na własnym nadgarstku.

apaszka z printem - Greenpoint

Modne apaszki na tysiąc sposobów

Apaszki nie kosztują dużo, natomiast mogą zrobić wiele dobrego każdej stylizacji. Warto zainwestować w te, które są uszyte z naprawdę dobrych tkanin. Takie jedwabne apaszki to po prostu piękny dodatek, który zawsze dodaje charakteru stylizacji. Jak nosić apaszki? Klasycznie, czyli wokół szyi, wtedy pięknie prezentują się na przykład z marynarką, koszulą, albo sukienką koszulową. W tym sezonie modne są między innymi apaszki damskie we wzory krawatowe.

Apaszki jako dodatek do każdej stylizacji

Jest wiele sposobów wiązania apaszek wokół szyi, dlatego warto je przetestować i wypróbować, w którym czujemy się najlepiej. Jeżeli z jakichkolwiek względów nie lubi się jednak nosić niczego blisko szyi, apaszka będzie też doskonałą ozdobą, którą wykorzysta się inaczej. Można zakładać ją na włosy, tworząc z niej opaskę. Pięknie wygląda zamotana na nadgarstku, wtedy pełni rolę czegoś na kształt bransoletki. Kolejny sposób to włożenie apaszki w szlufki spodni. Wtedy jest po prostu bardzo charakterystycznym paskiem. Modne kobiety zawiązują apaszki na rączkach torebek, dzięki czemu nadają im nowego charakteru.